Ana sayfa

Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Halat Oyun Ekipmanları satış için
iyi kalite Halat Oyun Ekipmanları satış için
Müşteri yorumları
Omzunuz yüz kilogram taşıyabiliyorsa, yüz kilogramı başarabilirsiniz. Omzunuz on bin kilogram taşıyabilirse, on bin kilogramı başarabilirsiniz. Kısacası, ağır yük taşıyanlar başarılı insanlar.

—— Bayan Alla Pav.

Çok çalıştığınız ve akıllıca çalıştığınız sürece, hayattaki neredeyse tüm hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

—— Raissa dors

Bir kez konuşulan bir kelime bile dört atlı bir ekip tarafından geri alınamaz.

—— Sonal Parnami

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Guangzhou Chuangyong Spor Equipment Co, Ltd 2015 yılında, fazla 10000 metrekare üretmek tabanı ile kuruldu. Çalışan yaklaşık 100 üyedir. Biz, her türlü oyun ekipmanında speküle edilmiştir. Trambolin, Yaramaz Kale, Halat Kursu, kum ocağı vb. Tema Parkı, Planlama, Tasarım, Üretim ve montaj entegrasyonu ile kapalı eğlence parkında profesyonel grup. Eğlence parkı için birinci sınıf Marka tedarikçisi oluşturmak.

  Guangzhou Chuangyong Spor Malzemeleri Ltd

 • OEM / ODM

  Guangzhou Chuangyong Spor Malzemeleri Co, Ltd, kendi fabrika ve iki marka vardır. Şirketimizin markalarından biri de Happy Baby, Pig Teddy isimli diğer marka. Biz oyun ekipmanları her türlü specilized imalatı vardır. Yaramaz Kale, Trambolin, Slayt, Halat kursu, Gökkuşağı Tırmanma Net ve benzeri gibi. Böylece yüksek kalite ve uygun fiyat ile iş piyasasını kazanabiliriz. Şirketimiz ve ürünümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, gelecekte iş ortağını ve acenteyi buluyoruz.

  Cevabını bekliyorum!!!

 • Ar-Ge

İletişim bilgileri
Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Spuer Man

Tel: 86-18027101139

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)